V zajetí smlouvy VIII.

1. července 2012 v 19:17 | Vězeň číslo 1302 |  V zajetí smlouvy
Mysleli jste si, že už se nedočkáte že...xDD, ale dočkali jste se a za všechno můžete poděkovat mojemu zlatíčkovi Shinnye, která mi zvedla náladu, když už jsem měla šílené nervy, takže tohle je věnováno právě jí..xDD Moc ti děkuji bobane, ty prostě víš jak na mě..xDD
Dál bych to chtěla věnovat neversayneverbutmaybe tomuhle človíčkovi, protože ten komentář, kterým mě poctila, byla jsem z toho strašně potěšená, tak snad se ti další kapitola bude líbit..xDD
PS: Bohužel tato kapitola je kratší, než všechny ostatní a u těch ostatních to vidím stejně, ale snad mi to prominete..xDD
Užijte si to a za komentáře budu moc vděčná...^^

Vše zaběhlo do starých kolejí, při jejich každovečerním milování byl Lavrenc vždy pasivní a neprojevil žádné známky náklonnosti. Seph z toho byl den ode dne zoufalejší, snažil se s ním trávit co nejvíc času, snažil se mu ukázat, jak moc jej miluje, ale mladík jako by to nechtěl vidět.
Už nezbývalo mnoho času a on se bál, že o něj přijde, že ta zpropadená žena z lidského světa, že jen jí patří Lavrencovo srdce a ne jemu. Chtěl ho vlastnit, ale nemohl, byl to pro něj nyní tak nedosažitelný cíl, ale proč? Proč věci, které chceme, nedostaneme, a ty které nechceme, nám vždy skočí do náručí?
Byl tak strašně zoufalý, ale doufal, že mu mladíka nakonec přesvědčit podaří, on je přeci vládce pekla.

Lavrenc to naneštěstí viděl úplně jinak, snažil se odolat těm lačným pohledům a starostlivosti Sepha, ze všech sil myslel jen a jen na Jozefku a odpočítával dny a hodiny, které zbývají do konce jeho služby. Vlastně už to byl jen jeden den a noc a on bude již konečně volný, vysvobodí duši své milované a navždy bude již jen s ní a na Sepha si ani nevzpomene, bude dělat, že se nic takového nikdy nestalo.
Při téhle myšlence jej nepříjemně bodlo u srdce, nevěděl proč, ale nechal to být. Od Valerie si převzal podnos s večeří a zamířil si to do jejich společné ložnice, jako každý večer, všechno tu měl tak zažité, jakoby tu nebyl rok, ale mnohem déle. Poznal tu mnoho démonů, se kterými si rozuměl, ale nejvíc mu bude asi chybět Valerie a její vynikající jídlo.
Už se ani neobtěžoval s klepáním a i s podnosem vešel, Seph ležel rozvalený na posteli a hlavu měl opřenou o ruku.
"Přinesl jsem večeři." Řekl Lavrenc už naučeným hlasem.
Seph vstal, ale místo, aby se posadil k večeři, objal zezadu mladíka kolem pasu a přitáhl si jej co nejblíže k sobě. Chtěl cítit to úžasné mladé tělo na svém, jeho touha byla neukojitelná, a pokud tohle měla být jejich poslední noc, dokáže Lavrence přesvědčit, aby s ním zůstal.
"Myslím, že tuhle večeři dnes vynechám a dám si raději něco lepšího." Zavrněl mu do ucha a pomalu jej manévroval k posteli.
Při tom jej svlékal a každé nově objevené místečko políbil, byl tak něžný, jak jen dokázal, znal mladíkovo dokonale, každý jeho záhyb, věděl, kde má zatlačit, aby Lavrencovi z úst vyšly ty nádherné zvuky, které tak rád poslouchal, byla to rajská hudba pro jeho uši a on o to nikdy nechtěl přijít.
Rty obkroužil bradavku, vzal ji mezi rty a lehce ji stiskl, pak oblízl a tohle dělal tak dlouho, dokud neztvrdla a hned poté se přesunul ke druhé, aby jí to nebylo líto.
Lavrenc zatínal ruce do prostěradla, Seph věděl, jak moc je na to citlivý a proto si na tom dal záležet a i když se mladík snažil nevykřiknout a nezasténat, sem tam se mu to nepovedlo. Víčka tiskl těsně k sobě, aby se nemusel dívat.
Doteky na jeho bradavkách přestaly a on ucítil lehký závan dechu u svého ucha.
"Myslím, že není správné zavírat oči, pokud je tohle naše poslední milování." Řekl líbezně Seph a počkal, až se na něj ty nádherně modré oči podívají.
Lavrenc si tiše povzdechl, ale nakonec se na Sepha podíval, na jeho dokonalou tvář a černé oči, vždy když se do nich podíval, jakoby jej uhranuly, stále nechápal, proč vlastně tenhle muž, ne tenhle démon chtěl, aby právě on vesnický kluk s ním sdílel lože, neshledával se nijak zajímavým nebo atraktivním. Zatřepal hlavou, aby ty otravné myšlenky vyhnal. Byl tak pohroužen sám do sebe, že si ani nestihl uvědomit, že je Seph už také nahý a právě si jej přetočil na sebe.
Vytřeštil oči a nechápavě se na muže pod sebou zahleděl, tohle ještě nikdy neudělal. Bylo tak zvláštní cítit to svalnaté tělo pod sebou, chtěl by se jej dotknout, ale věděl, že je to špatný nápad, proto to neudělal.
Cítil nenechavé sephovy ruce, které bloudily po jeho zádech, až ke kříži a dál na zadeček, kde se usídlily, pak si jeho rty muž přivlastnil a začal jej opět líbat.
Sephovy ruce byly tak nenechavé a rejdily všude, kam jen dosáhly, až se dostali až k onomu otvůrku. Lavrenc věděl, že právě teď by se měl co nejvíc uvolnit, jinak to bude bolet, proto opět stiskl víčka.
Jeden prst vklouzl do jeho těla a kroutil se v něm jako žížala. (A/N: O bože..xDD co sem to napsala..xDD nemůžu se přestat smát nad tou představou té žížaly..xDD) Při tom cítil, jak se jejich penisy třou o sebe a bylo mu to tak strašně příjemné, až vydechl do mužových úst.
Seph se musel pousmát a přidal druhý prst, s tím se pohnul proti mladíkovi a potom znovu a znovu. Lavrenc z toho byl tak vykolejený, že si neuvědomil, že sténá nahlas a tře se proti tomu úžasnému tělu, proti muži, který jej laskal. Ani si neuvědomil, že do něj Seph zasunul i poslední prst a teď jej roztahuje, teprve, až když se dotkl jeho prostaty, prohnul se v bocích a zasténal. Seph se usmál, přesně tohle na něm miloval, jeho projevy, vše to pro něj bylo jako rajská hudba.
Nakonec z něj prsty vytáhl a nahradil je svým vlastním penisem. Když se do něj zasouval, líbal jej na ty rozkošné rty, které chutnaly jako to nejsladší ovoce, Lavrenc pohlcen situací, že na Sephovi sedí, se do polibku zapojil. Jejich jazyky se proplétaly, teprve, až když byl Seph v mladíkovy celý, jejich rty rozpojil a na Lavrence se usmál.
Chvíli čekal, až si na něj zvykne a pak se v něm začal pohybovat.
Vždycky miloval ten úzký prostor, který obepínal jeho úd, nedokázal se toho nabažit. Ze začátku přivážel lehce, ale pohyby se postupně začaly zrychlovat a stávaly se hrubší, když už Seph cítil, že je blízko vrcholu, vzal Lavrencův úd do ruky a začal jej zpracovávat.
Když oba vyvrcholily, Lavrenc se zhroutil na tělo pod sebou a prudce oddechoval, i když se nezapojil a snažil se, být neaktivní, ani jedno z toho se mu nepovedlo, cítil se tak úžasně, ale věděl, že tohle ještě není konec.
Promilovali celou noc a Seph se snažil ze všech sil, laskal jak jeho duši, tak i jeho tělo, šeptal mu slovíčka lásky a mladík měl co dělat, aby se ovládl.
Blížilo se ráno a Seph k sobě tiskl lavrencovo tělo a něžně jej hladil po boku, ani jeden z nich nespal, tohle byly poslední chvíle, které spolu zažívali, ale Seph chtěl víc.
"Lavrenci," oslovil ho a počkal, až mu mladík bude věnovat svoji pozornost.
"Dnes tě propustím ze svých služeb, smlouva Jozefky s peklem bude zrušena a ty budeš moci odejít, ale já bych chtěl, abys tu se mnou zůstal, navždy." Bylo pro něj těžké tato slova vyslovit, ještě nikdy k nikomu nebyl tak upřímný, ale pokud se jednalo o Lavrence, nechtěl ho ztratit.
Lavrenc se od něj odsunul, posadil se a zadíval se mu do očí, už když se nadechoval, Seph věděl, jak se rozhodl a že tohle ani pro jednoho nebude pěkné, ale hodlal tomu čelit tváří v tvář.
"Omlouvám se, ale ne, tohle totiž není správné, já měl pracovat v dolech, jako všichni ostatní, co požádali o smlouvu, ať už to bylo cokoliv a ty sis mě tu mezitím vydržoval jako hračku, stokrát bych raději chtěl dostat bičem, než se s tebou noc co noc milovat, já miluji svoji Jozefku a až se konečně vrátím, vezmeme se a já na tohle všechno zapomenu. Byl jste ke mně laskavý, ale já nejsem vaše hračka, nejsem ničí hračka a tohle je můj život a já to udělal pro své štěstí s Jozefkou." Když to říkal, už o tom nebyl tolik přesvědčený jako kdysi, ale musel to udělat a vrátit se zpět, tam kam patří.
Druhý muž měl co dělat, aby se udržel. Tvrdě se Lavrencovi zadíval do očí.
"Pokud myslíš, že jsi byl hračka, nebudu ti to vymlouvat a pokud si myslíš, že tvá Jozefka tě miluje, uvidíme, jak dopadneš, až se opět vrátíš na zem. Příště, až mě budeš volat, neodpovím, i kdybys chtěl sebevíc. Teď se jdi připravit na svůj odchod, člověče!" už mu ani nedokázal říct jménem, jeho srdce jej bolelo, ale on byl vládce pekel a ať miluje sebevíc, tohle je neodpustitelné, nikdo si na něj nesmí dovolovat a už vůbec člověk.
Díval se, jak se Lavrenc zvedá z postele a obléká, za chvíli už navždy zmizí z jeho života a on s tím nic nenadělá, tohle byla jediná šance.
Sám odešel do koupelny na vše se připravit, pro teď bude pro Lavrence konečně tím vládcem pekel, jakým měl být vždy.

Lavrenc ještě naposledy zašel do kuchyně, aby se mohl s Valerií rozloučit, žena to obrečela, ale nemohla s tím nic dělat, tak mu jen popřála hodně štěstí a nasměrovala jej do přijímacího sálu.
Mladík stanul před zdobeným trůnem, na kterém seděl Seph, na sobě měl ten nejdražší háv a na jeho tváři byla jen studená maska.
"Člověče, tímto dnem, zde končí tvá služba pro mě, proto je tímto zrušena smlouva s tvojí Jozefkou a ty můžeš odejít a pamatuj na slova, která jsem ti řekl." S těmi slovy se zvedl a odešel z místnosti, Lavrenc ale nevědě, jak se dostat zpět na lidský svět a proto se lekl, když se najednou ocitl v lese, přesně na tom místě, kde před rokem zmizel.
Nikdo na něj nečekal, a proto se vydal do vesnice i po roce si tu cestu pamatoval, jakoby to bylo včera. Díval se na modrou oblohu, kde sem tam proplul bílý mráček, který zastínil slunce. Cítil ten nádherný vlahý větřík, který mu cuchal vlasy, byl tak šťastný, že na všechno málem zapomněl, ale tohle nemělo mít dlouhé trvání.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 žencká žencká | Web | 1. července 2012 v 19:32 | Reagovat

nyuuuu konečně další díl! moc moc pěkný lae moc moc smutný :'3

2 Luczaida Luczaida | Web | 1. července 2012 v 20:22 | Reagovat

Já snad blbě vidím! Ty ses rozhoupala? Jóóó! :-D :-D

To bylo tak smutný.. ale ono to Lavrencovi určitě dojde. To je jasný, vždyť ho miluje. Beztak najde Jozefku, jak se peleší s někým jiným, haha! :-D

Neotálej a spěchej psát další díl! Veděš si dobře a věřím, že ten cyklus dopíšeš, zlato :-*

3 neversayneverbutmaybe neversayneverbutmaybe | 2. července 2012 v 0:15 | Reagovat

Jupí, jupí, jupí další díl :-) mocinky děkuji za věnování a jsem ráda že tě muj komentář potěšil ;-) ;-)  A jak jinak i tohle bylo doko-doko-DOKONALÝ :-P a jsem moc ráda, že dál píšeš, nevím co bych bez tvých povídek dělala :-? vždycky mi zvednou náladu a když si na ně (ty povídky :D ) vzpomenu třeba cestou do školy je to tak osvobozující ( něco podobnýho jako když se řekne že má někdo motýlky v břiše ). A moooooooooooooooooc se těším na další dílky :D  :D  :D :D  :D  A ikdyž budou kratší než předtím, tak to nevadí :-P čtu si je před spaním pořád do kola <3 <3 <3 :****** A ještě k samotnému příběhu: Je mi taky hodně líto sepha :-(  láska je někdy drsná :-P  ale Lavrenc už asi brzy pochopí že neudělal správně :-|  A nevím jestli to není úchylný, ale Lavrenc i Seph se mi moc  moc LÍbÍ ( jako vzhledově :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D i citově)

4 Neri Dupre Cavallone ^^ Neri Dupre Cavallone ^^ | E-mail | Web | 2. července 2012 v 23:14 | Reagovat

Sakra, no to si děláš srandu!!! Zrovna v tom napínavém to utneš!! Jako tohle se nedělááá! To se nedělá!!! :D Takže koukej co nejrychleji přidat další kapitolu!! Kjůů, jinak to bylo rozkošné ~  Seph je tak..roztomilý :3 :D Takový mazlíček :3 ale jako, Lavrenc už by si to měl prostě přiznat ~.~ Život je na to moc krátký a pak toho ještě bude litovat (samo sebou ,že toho už lituje! ale nechce si to přiznat, hajzlík malej :D)...Ehm. Takže další kapitolu očekávám co nejdříve *.* Už se moc moc těším :D:DD: Žeru tuhle povídku!

5 Alex-chan Alex-chan | Web | 3. července 2012 v 13:50 | Reagovat

Sakra!! :-D chcem ďalšiu časť :D úplne ma to dostalo :D :D hlúpy hlúpy Lavrenc!! :-? úžasný úžasný Seph!! :-D  :-D kráva kráva Jozefka!!! :-x ....chcem ďalšiu časč :D PS. závidím ti, moje poviedky nikto nečíta :-)

6 S c a r s S c a r s | Web | 3. července 2012 v 16:16 | Reagovat

ááááá, konečně :D teď přijde chvíle pravdy :D ta jeho pipka na něj už určitě zapomněla, nebo zjistí, že jediný na co on furt myslí, je Seph :D skvělá kapitola :D Lavrence je prostě vůl, že se ani naposledy pořádně nepoddal :D ale ono to ještě přijde, žejo?! :D

7 S c a r s S c a r s | Web | 3. července 2012 v 17:07 | Reagovat

:D haha, je to sice hnusný, ale asi máš pravda :D někdy si říkám, že poslochám jejich songy, jen abych slyšela zpívat Yesunga a Kyuhyuna :D jsem hroznej fanoušek :D

8 Rin Rin | Web | 3. července 2012 v 19:52 | Reagovat

Jahá, Iláááááy, co to sakra zase děláš?! ??? No to teda nestrpím, takhle to useknout ty bídná osobo!! Já bych toho vola, teda pardon, Lavrence...Né, je to osel, prostě bych si ho přitáhla za košili a pořádně bych mu to vysvětlila, jak to teď bude! A určitě je menší než já, takže jestli by to nechtěl slyšet ani ode mě tak bych ho zašlapala! :-D  :-D Nebo aspoň trošku seznámila se zemí pod jeho nohama, protože bych se trošilinku bála Sepha :-P No Seph, S-E-P-H!! Prostě sem se do něho zamilovala, jeho povahu si napsala tak krásně :-P  :-P A Lavrenc od něho odejde i když nechce? Né, já prostě vim, že nechce! :D Já už to uplně vidim tu jeho slavnou Jozefku, beztak na něj nečeká, to je jasné! :-?
Tak teď už to dopíšeš, i kdybych si za tebou měla udělat výlet a přivázat tě k židli před počítačem!!! *S ďábelským smíchem shání lano po všech čertech* Ale teď se nejspíš odploužím do rožečku a budu vyčkávat poslední kapitolu! :-)
PS: A co bych o tobě měla napsat? :D  :D

9 Saki Saki | Web | 3. července 2012 v 20:12 | Reagovat

ááá konečne, tak som sa tešila na nový diel a ono je to tu! naozaj je to tu! teraz môžem umrieť šťastím xDD Počkať to nie, to by som sa potom nedozvedela, ako to skončí O.o Ale tak ja verím, že ty vynájdeš nejaký spôsob ako mi to poslať do hrobu xDDD *lebo ak nie, budem ťa strašíííííť xDD* Kriste, ten Lavrenc, no je to pako čo mám povedať, Seph sa tak strašne snaží a on nič, nechá ho chudáčika T^T To je neprípustné T.T Ale tak ja pevne verím, že on sa mu nakoniec poddá! Lebo ak nie.... xDD

10 frux frux | Web | 6. července 2012 v 0:44 | Reagovat

ON SI JAKO ODEJDE?! co si jako myslí?! To neudělal, že ne? :-D Prosím prosím další :-(
Je to dokonalé :-)

11 Saki-san Saki-san | Web | 7. července 2012 v 17:54 | Reagovat

mm...krásné jako vždy.To je jedna z těch nejlepších povídek,co jsem kdy četla,já doufám,že ta povídka bude ještě dlouho pokračovat..pryč s Jozefkou!Pryč s ní!!Já to Lavrencovi odpouštím,že si jenom tak odešel,protože doufám,že se co nejdřív vrátí:D doufám,že Seph ještě něco vymyslí,nebo někde zatahá za drátky aby měl svého milovaného Lavrence zpátky a mohl být s ním až do konce Lavrencova života^○^ a Jozefka bude mít prd!:D:D pryč s ní!! a co nejrychleji zase do pekla:D

12 Aisu -SB- Aisu -SB- | Web | 10. července 2012 v 1:07 | Reagovat

whoo~~ teď jsem si to celé! (všech osm dílů) přečetla.... a musím uznat, že je to skvělý!! určitě už máš napsaný další díl a brzy ho sem dáš, že? já jsem se asi do tebe zamilovala.... máš úžasný povídky a tahle je prostě dokonalá!! takže šup, šup další dílek :)

13 katka katka | 10. července 2012 v 21:38 | Reagovat

dneska jsem to celé přečetla a znapětím čekám další díl :-)

14 Alexis Graham Alexis Graham | 11. července 2012 v 23:52 | Reagovat

Páni. Na tuhle povídku jsem narazila dnes a zhltla jsem její díly snad na jeden nádech. Naprosto mě pohltila a už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

15 DirtyFoxx DirtyFoxx | Web | 13. července 2012 v 10:26 | Reagovat

Joj ,to je podarené úplne !:3 asi idem teraz prečítať tie ostatné predchádzajúce dieli XD

16 Zakuro Zakuro | E-mail | 3. února 2018 v 2:02 | Reagovat

Tak moment. Jsem si jistá že jsem tuhle povídku už četla a že byla dopsana a toto není určitě konec. Neee kde je zbytek? Tahle povídka patří mezi mé nejmilejší O_O  8-O :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama